דפוס נירים
מחלקות הדפוס

 

מחלקת גרפיקה

רצון הלקוח, יצירתיות וחשיבה "מחוץ לקופסא" הם הקו המנחה בעיצובים הגרפיים בדפוס נירים. צוות המחלקה המיומן ומקצועי מקדיש לכל לקוח את הזמן הדרוש לעיצוב המושלם, מהרעיון ועד הפרט האחרון. צוות המחלקה הותיק והמנוסה לומד את הצרכים העסקיים של הלקוח, מבין את המוצר ויוצר את המערך הפרסומי המתאים לשיווקו.
הצוות מתעדכן בדרך קבע בחידושים ובהתקדמויות הטכנולוגיות ומתאים את עצמו לדרישות השוק
5 עמדות עיצוב ממוחשבות המאפשרות שימוש בתוכנות העיצוב המתקדמות ביותר. בהן: Freehand, Photoshop, Quarkexpress, Illustrator, Indesign ואחרות.
העבודה מבוססת על שימוש גם במערכות PC  וגם ב- MAC  במטרה לאפשר ללקוחותינו גישה לטוב משני העולמות ולספק מענה גם לצרכי מחשוב מיוחדים. המחלקה הגרפית מקושרת למערכת משוכללת המאפשרת התחברות ישירות לקדם דפוס.

במחלקת הגרפיקה של דפוס נירים תקבלו עיבוד גרפי של מוצר ספציפי או של קונספט שלם. עיצוב של לוגו כמו גם התאמתו למגוון פריטי דפוס מכרטיסי ביקור ועד לאריזות.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

מחלקת גרפיקה

 

מחלקת דפוס דיגיטלי 

מערכת מתקדמת להדפסה מהירה ומיידית ללא צורך בלוחות או קדם דפוס. המערכת שולחת קבצים גרפיים מעוצבים ישירות למכונות הדפוס ומאפשרת לתת ללקוחות שלנו גמישות מקסימלית בכל הנוגע לשינויים ותוספות עד הרגע האחרון. המערכת מאפשרת לנו לספק ללקוח איכות הדפסה מעולה על מגוון סוגי נייר: כרומו, מדבקות פוליאסטר שקוף, לבן ועוד .
ניתן לקבל מענה מיידי להדפסות דחופות כמו: כרטיסי ביקור, תפריטים, פליירים, פרספקטים, מדבקות ועוד.
ביחידה של הדפוס הדיגיטלי מכונת חיתוך דיגיטלית ממוחשבת לחיתוך וביגים ומכונות עזר נוספות.


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

מחלקת דפוס דיגיטלי

מחלקת הדפוס 

במחלקת הדפוס מערך מתקדם המשתמש בטכנולוגיות העדכניות והחדישות בעולם הדפוס.
בדפוס נירים תוכלו למצוא את המכונות המשוכללות והמתקדמות ביותר, מכונת צבע אחד, שני צבעים וארבעה צבעים המאפשרות עבודות בצבע אחד, שניים או יותר, או ארבעה צבעים (פרוצס), צבע מלא וכן צבעים מיוחדים כצבע חמישי לעבודות בעלות גימור מיוחד כגון כסף וזהב.
מחלקת הדפוס שלנו מספקת את כל פתרונות הדפוס הרגיל במגוון עצום של הדפסות על גבי נייר: ניירת משרד, פנקסים, כרטיסי ביקור, חוברות, קטלוגים, לוחות שנה, פולדרים, עלונים, מחברות, ספרים, דפי לוגו ועוד.
באולם הייצור 5 מכונות הדפסה באופסט:
מכונות בצבע 1 כולל מספור ופרופורציה בתוספת יחידת צבע.
מכונות ב-2 צבעים כולל פידר אוטומטי להדפסת מעטפות מהירה במיוחד.
מכונת 4 צבעים – משוכללת וממחושבת עם כל החידושים הטכנולוגיים האחרונים.

כל המכונות מצוידות במערכת "אלקולור" המאפשרת הדפסה איכותית.

 

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

מחלקת הדפוס

 

מחלקת שטנץ, הטבעות ולמינציה

במחלקה מתבצעות עבודות השבחה: למינציה, קפסולציה, הטבעות זהב, שטנץ והדבקה. במחלקה מכונת שטנץ והטבעה להשבחת פריטי הדפוס השונים כגון הטבעה בפויאל בגוונים שונים ומכונת למינציה חדישה. בנוסף עבודה עם מבלטים מדוייקים להכנת עבודות מדוייקות ביותר.

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

 

מחלקת שטנץ, הטבעות ולמינציה

 

 

מחלקת כריכה וגימור 

 

במחלקה מתבצעות עבודות כריכה וגימור, חיתוך, סיכות, איסוף וקיפול. בנוסף מחלקת הכריכה נותנת את המענה הסופי להכנת המוצרים שצורכים איסוף ממויין, הידוק סיכות ו/או כריכה. במחלקה מכונות קיפול, כריכת סיכות, ספירלה והדבקה.

 


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

 

 

מחלקת כריכה וגימור

 

כתובתנו: רח' הרטום 9, איזור התעשיה הר חוצבים, ירושלים טלפון: 02-5818718 פקס: 02-5818710

Info@DfusNirim.co.il